O Večerce

Večerka, to je prostor otevřený pro setkávání (nejen) jundrovských usedlíků.

Dříve jsme chodili do Večerky na nákup, dnes si sem můžeme zajít pro potěšení duše. V objektu bývalých potravin jsme připravili prostor, který může sloužit všem jundrovským sousedům, kteří se chtějí setkávat.

Maminky si v centru mohou dát kávu a popovídat si, zatímco si děti budou hrát, nebo si můžou zorganizovat pravidelný kroužek. Starší děti i dospělí mohou přijít na večer deskových her nebo využít centrum jako zázemí ke sportovním hřištím v okolí. V centru probíhají i rukodělné večery pro dospělé. Je zde možné zorganizovat malý bazárek (nejen) dětského oblečení, pozvat sousedy na promítání zajímavého filmu nebo na besedu o cestování.

Některé aktivity vám nabízí náš spolek, zároveň bychom Vás ale chtěli pozvat k tomu, abyste sami tvořili náplň tohoto centra. Pokud přemýšlíte o tom, že byste rádi vedli kroužek, máte chuť zorganizovat pro své kamarády jednorázovou aktivitu, nebo jen hledáte místo, kde se pravidelně scházet, nabízíme tento prostor a budeme moc rádi, když se nám ozvete. Stejně tak vítáme všechny nápady, jaké akce byste v centru rádi navštěvovali.